IUI موفق

IUI  موفق

نرخ موفقیت IUI  امروزه بسیار افزایش یافته است . تلقیح داخل رحمی، یا IUI، یک روش کمتر تهاجمی برای کمک به  درمان ناباروری است

میزان موفقیت این روش در افراد مختلف متفاوت است ،در حقیقت میزان موفقیت IUI  بستگی به سن  فرد ، علت ناباروری و مدت زمانی تلاش برای بارداری ، دارد .

سن  در IUI موفق  عاملی مهم است. برای زنان زیر 40 سال توصیه می شود قبل از رفتن به درمان  به روشIVF، سه دوره  IUI را انتخاب کنند .

زنان مبتلا به آندومتریوز متوسط ​​تا شدید که در سن 35 سالگی یا بالاتر هستند ممکن است   روش IUI برای آن ها  نتیجه آور نباشد و به درمان با کمک IVF  بپردازند .

IUI--موفق

چه زمانی IUI انتخاب خوبی است؟

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است IUI به عنوان درمان ناباروری با ارزش باشد.

  • ناباروری مردان

در موارد ناباروری فاکتور  مرد ، می تواند یک گزینه بسیار موثر باشد. مسائل مربوط به کمیت اسپرم (تعداد کم اسپرم) (حرکتی یا تحرک کم) علت بسیار ناباروری هستند و IUI اغلب راه حل خوبی برای این مشکلات است. IUI به متخصص زنان اجازه می دهد که بهترین نمونه های اسپرم را  انتخاب کنند .

  • مسائل مربوط به دهانه رحم

برخی از خانمها ممکن است دچار مشکلات مربوط به دهانه رحم باشند که باعث انتقال اسپرم به رحم می شود. بافت زخم از جراحی سرویکال می تواند یک مسئله باشد.به طور معمول در زمان تخمک گذاری، مخاطی نازک و لغزنده سرویکس ،معمولا به حرکت اسپرم کمک می کند. اگر یک زن به جای موکوس ضخیم، گردن رحم چسبنده تولید کند، اسپرم را می تواند کاهش دهد .در این موارد IUIمفید است زیرا اجازه می دهد اسپرم به طور مستقیم به رحم منتقل شود.

IUI برای چه افرادی مناسب است ؟

درک اینکه آیا IUI برای شما درست است یا نه، بستگی به تشخیص ناباروری دارد . یک  سری آزمایشات کامل باید بر روی  زوج انجام شود ،تا بتواند  مشکل را به درستی شناسایی کنند و بررسی کنند که  آیا IUI یک راه حل مناسب است.

متخصص زنان خوب در تهران

آمنیوسنتز

جراحی زیبایی واژن

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 13 =