قیمت لمینیت دندان

قیمت لمینیت دندان

افرادی که نیاز به خدمات دندانپزشکی خصوصا زیبایی دارند ،طبیعی است که برآورد قیمت کنند . در این مقاله به بررسی قیمت لمینیت دندان می پردازیم . لمینیت دندان ،لایه ای همرنگ دندان می باشد که افراد برای اصلاح و البته ترمیم دندان ها از آن ها استفاده می کنند .لمینیت دندان هم به صورت سرامیکی و هم به صورت کامپوزیت دندان وجود دارد . در واقع یکی از متداول ترین خدماتی که امروز در دندانپزشکی زیبایی ارائه می گردد لمینیت دندان می باشد که بسیار پر کاربرد می باشد .

لمینت دندان در دو دسته قرار دارد

لمینیت سرامیکی

این نوع از لمینیت دندان از جنس سرامیک می باشد . در نتیجه دارای ظاهری زیبا تر و البته مستحکم تر از لمینیت های کامپوزیتی می باشند . دندانپزشک زیبایی بعد از قالب گیری لمینیت های سرامیکی را در لابراتور می سازد و بعد از آن به بیمار ارائه می دهد . لازم به ذکر است که قیمت این نوع لمینیت به نسبت بیشتر می باشد .

قیمت-لمینیت-دندان

لمینیت کامپوزیتی

این نوع از لمنیتی به نسبت روش قبل تراش کمتری به دندان ها وارد می شود و در مواقعی حتی دندان ها بدون تراش هم لمینیت کامپوزیتی ،می شوند . این نوع از لمنیت ها نسبت به لمینت های سرامیکی از قیمت پایین تری برخوردار می باشند . تنوع رنگ کامپوزیت دندان بیشتر می باشد .

در کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد بسته به شرایط بیمار هر کدام از روش ها برای بیمار انتخاب می شود .

قیمت لمینیت دندان

برای خدمات دندانپزشکی نمی توان تعرفه های دقیقی بیان کرد ،به این دلیل که بسته به جنس موارد این هزینه ها متغیر می باشند .

در این جا هر هزینه ای که بیان می شود دقیق نمی باشد ،در صورتی برآورد هزینه دقیق خدمات باید با دندانپزشک زیبایی خود در این رابطه مشورت کنید .

.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هشت =