تزریق چربی در گونه

نحوه تزریق چربی در گونه

یکی از مهمترین و بارزترین علائم پیری از دست دادن حجم صورت و افتادگی آن است.
یکی از اجزای صورت که نقش مهمی در تعیین چهره و زیبایی فرد دارد گونه ها می باشند. گونه بخش بسیار مهمی در میانه صورت است  که با افزایش سن دچار افتادگی می شود وحالت برجسته بودنش را از دست می دهد. در نتیجه خط و خطوط  و چین هایی در صورت به خصوص در ناحیه لب و بینی به وجود می آید. جهت درمان آن میتوان تزریق چربی در گونه را پیشنهاد کرد.
با توجه به این موضوع یکی از مسائل بسیار مهم، جوان سازی صورت و جبران حجم از دست رفته صورت می باشد. گونه باعث می شود صورت هم جوان تر و هم پرتر به نظر برسد و صاف تر و زیباتر دیده شود.
از مزایای دیگر داشتن گونه محافظت از پلک پایین می باشد و به واسطه داشتن گونه، پف زیر پلک کمتر دیده می شود.
به همین دلیل به طور مداوم افراد و متخصصان به دنبال پیدا کردن راهی برای جبران این حجم از دست رفته می باشند. به همین دلیل امروزه به این منظور از تزریق چربی و ژل در گونه استفاده می شود.
تزریق چربی در گونه روشی ساده است که بدون نیاز به بستری شدن و به صورت سرپایی در کلینیک انجام می شود و فرد پس از انجام به خانه و محل کار بازمی گردد.

تزریق چربی در گونه
مراحل گونه گذاری

در ابتدا از برخی نواحی بدن که پزشک تشخیص دهد مانند شکم، پهلوها و ران ها و باسن و یا نواحی دیگر چربی برداشته می شود و طی مراحل و فرآیندی این چربی تصفیه و آماده می شود برای تزریق. حال چربی آماده شده توسط پزشک به گونه در میزان مناسبی تزریق می شود و باعث بازگشت حجم گونه به اندازه اولیه می شود.
خوشبختانه این روش ایمن می باشد و هیچ گونه خطری فرد را تهدید نمی کند و به دلیل اینکه از چربی بدن خود فرد گرفته شده است عوارضی ندارد و ماندگاری آن از چند ماه تا چند سال می تواند باشد.
یکی از نکات مهم در تزریق چربی درگونه ها این است که از آنجایی که پوست گونه نازک می باشد باید تزریق به گونه ای باشد که مشخص نباشد تزریق صورت گرفته است. به همین خاطر چربی باید در روی بخش خارجی استخوان گونه تزریق شود تا علاوه بر برجسته کردن چشمها باعث بالا بردن گوشه چشمها و زیبایی بیشتر بشود.

مزایای تزریق چربی در گونه

  • – افزایش حجم صورت و گونه و از بین بردن لاغری صورت در اثر بالارفتن سن
  • – کاهش برآمدگی استخوان گونه
  • – ایجاد تقارن و توازن در صورت
برچسب گذاری توسط , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =